Lukker 24/11-2024 19:38:00
Afhentes: Dieselvej 3B DK-6000 Kolding (via Google Maps)
40 pakker med 10 stk. Aberdeen Classic kroge i hver pakke. Aberdeen Classic kroge er rigtig gode til fiskeri med narutlig agn så som orm eller sildestykker. 10 pakker str. 6, 10 pakker str. 1/0 og 10 pakker str. 2/0. Alle varer er ubrugte. Afsendes med GLS til nærmeste pakkeshop efter betaling af faktura.
10 stk. Cindy bordlampe(ubrugt)
Kinesisk wucai kande, Kangxi (1662–1722) med europæisk sølvmontering, buklet korpus dekoreret med stiliseret blomsterdesign. H. 15 cm.
3 stk Knivsliber , ubrugt i kasse
20 stk. 12v batterier, 7,2 ah, 15x6,5x9,5 cm, ubrugte, exp. Date 2027
Postkort. Ca. 200 stk med mest topografi inkl. en del fra Sjælland mv. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
skafter og dele dertil
C. Lundbæk Overpolstret lænestol med ben af eg, betrukket med grønt uld. 1940'erne.
Næsten som ny. Kun 6.168 baller. Ballevender. Dobbelt pakkebord. CCI 1200 skærm. ISOBUS. Bredde 620 dæ Pöttinger IMPRESS 3190 VC PRO - Med indpakker
BUDT 342000,- DKK
Skærebrænder / Flaskevogn til 2 flasker, der medf. 1 stor flaske + skærebrændersæt, manometere, tilbehør i kuffert