Lukker 24/11-2024 19:50:00
Afhentes: Dieselvej 3B DK-6000 Kolding (via Google Maps)
1 motor 230V
VAREBIL, MERCEDES-BENZ B 200 d M2S1P2. 1st. Indreg: 20-01-2016. Synet: 19-10-2022. Km-tæller viser: 336206. Uden afgift/med Dansk registrerings attest. Registrerings attest eftersendes.
BUDT 13500,- DKK
Indlæsning åbning 145 x 90 centimete Hydromann Combi 1
KØKKENKNIVSÆT udført i 67 lags Damaskus stål. Urtekniv, santokukniv og utilitykniv. Knivblad 9-13 cm, super skarpe og holdbare. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfter i rosentræ. Ubrugte i gaveæske. Modelfoto
Velholdt og velfungerende lysmas Wacker Neuson LTC4L
Hermès “Picotin Lucky Daisy” taske af lyserødt Swift læder prydet med blomstermotiv, sølvfarvede beslag, to hanke og et rum. Hængelås med nøgle medfølger. H. Original dustbag, dustbag til hængelås og authenticitetskort fra BrandCo Paris medfølger.
BUDT 23000,- DKK
Simon Spies. 3 “miniark” af 4 mærker med portræt og tallet 61 (61 års fødselsdag) i venstre hjørne og under Spies med småt skrevet “VAN GOK”. Det ene miniark signeret af Simon Spies. [ (*) ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 390,- DKK
4 ens ubrugte hydr. Pumper
Tiffany & Co. “Metro Heart” diamanthalskæde af 18 kt. hvidguld med vedhæng prydet med talrige brillantslebne diamanter. Vedhæng 8×9 mm. L. 41 cm. Original æske og smykkepose medfølger.
1839. Udstillingsplanche med brev til Trinderup pr. Hobro. Påtegnet “Bedes aflagt hos Hr. Gæstgiver Høm i Hobroe til snarest mulig Afgang” [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 310,- DKK