9 visninger
Lukker 22/11-2024 08:30:00
Beskrivelse:
Årgang: 2012
BUDT 100,- DKK
Afhentes: Faaborgvej 82 DK-5250 Odense SV (via Google Maps)
Besøg auktionen
Andre interessante genstande
Peder Mønsted (f. Grenaa 1859, d. Fredensborg 1941) Parti fra en italiensk pergola med kvinde. Sign. P. Mønsted. Sepia på papir. Lysmål 11×7,5.
dage
timer
min
7 visninger
BUDT 1450,- DKK
AFSLUTTET
2 stk Disney julekalender +Super flot 3D tæppe med et motiv som giver opmærksomhed med det samme, tæppet måler Ø100 cm i diameter og leveres med skridsikker bagside, ubrugte
0 visninger
BUDT 0,- DKK
Ubekendt maler, 20. årh. Haveparti. Utydeligt signeret. Olie på plade. 46×55.
1 visning
BUDT 450,- DKK
RØRTANGSÆT, BATO.
11 visninger
BUDT 150,- DKK
CPU: i5-8265U RAM: 8GBDISK: 256GB SSD Tastatur: Dansk Opløsning: 1920x1080 Brugt, fremstår i god stand med brugsspor obs fjernet Tyverimærke Inkl. Lader. samt Windows 10 pro licens (kunden skal selv instaler)
10 visninger
BUDT 550,- DKK
Elegant 925 sølvarmbånd med Zirkonia
Prospekter og Købstadskort. Lot med 62 Pontoppidan-kort fra 1760'erne opsat i bordvifte + løse kort. Nogle i dublet og alle i god kvalitet ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 700,- DKK
Antikkens Grækenland, Zeugitana, Karthago, ca. 310–270 f.Kr., El-Stater, SNG Cop. 134 ff., Jenkins & Lewis. Group V, 7,49 g. Ex. Professor Niels Hannestad
6 visninger
BUDT 9500,- DKK
Stor beboelsesvogn med 4 værelser, samt køkken og baderum med brusekabine og toile Euro Wagon 1338-89 - Sa103b
BUDT 44000,- DKK
Frits Henningsen (f. 1889, d. 1965) Et par cirkulære sofaborde af mahogni, profileringer og messingsko. Løs top af glas. Udført hos snedkermester Frits Henningsen. H. 62. Diam. 55. (2)
5 visninger
BUDT 3000,- DKK
Reformert kirke i København, ensidigt altergangstegn u. år (efter 1689–18. årh.), tin, 24×21 mm, 7,31 g, JS 1070 - særdeles sjælden
BUDT 2100,- DKK
Kanion 9 kW varmepumpen leverer effektiv opvarmning, køling og varmtvandsproduktion ved hjælp af avanceret teknologi og en pålidelig Mitsubishi-kompressor. Med en COP på op til 5,08 sikrer den energieffektivitet, selv ved temperaturer ned til -25°C, og kan opvarme vand op til 60°C. Den har en 5-tommer touchskærm med WiFi-tilslutning for nem betjening via smartphone. Det kompakte og stilrene design giver lavt støjniveau (43-55 dB(A)). Energiklassificering A+++ ved 35°C og A++ ved 55°C samt el-backup for ekstra pålidelighed. Model Ecospar-M9KW-1N, se pdf for detaljerede informationer.
BUDT 50,- DKK