Lukker 26/11-2024 19:00:00
CPU: i5-8265U RAM: 8GBDISK: 256GB SSD Tastatur: Dansk Opløsning: 1920x1080 Brugt, fremstår i god stand med brugsspor obs fjernet Tyverimærke Inkl. Lader. samt Windows 10 pro licens (kunden skal selv instaler)
Afhentes: Voldum-rud vej 61 DK-8370 Hadsten (via Google Maps)
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Schwarzmüller Tip Trai Schwarzmüller Tip Trailer
BUDT 23500,- DKK
Danmark. Postfrisk parti i 7 album med mange miniark, 4-blokke, moderne udgivelser med høj pålydende værdi [ ** * ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Figur af forgyldt bronze i form af Amitayus siddende på trone. Inskription på front: Lavet i Qianlong perioden året Gengyin med respekt (1770). Ej forseglet. Kina. Qianlong 1736–1795. Vægt 881 g. H. 18,5 cm. Proveniens: Dansk privatsamling.
Denman Design “Sanina”. Fire udendørs bedlamper af patineret kobber med spyd. Halogen med transformere. Etiket fra Denman Design. H. 95. (4)
Ringgaffelnøglesæt med 17 stk. i str. Fra 6 - 36 mm. Ubrugt
17 visninger
Flemming Lassen (f. 1902, d. 1984) Sjælden øreklapstol med runde ben af cubamahogni. Sider, sæde samt ryg betrukket med original grøn uld. Formgivet 1935. Udført 1930'erne snedkermester Jacob Kjær. Proveniens: Dansk hjem. Erhverevet sammen med lot XXX
Står i 6780 Skærbæk. Heste sko - både brugte og ubrugte, Derudover værktøj til brug ved skoning. Brugt. Fra dødsbo. MOMSFRI
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk ABC Grenreo ABC Grenreoler