Lukker 22/11-2024 08:37:00
Afhentes: Faaborgvej 82 DK-5250 Odense SV (via Google Maps)
Popcornmaskine med vogn brugt
Alev Ebüzziya Siesbye (f. Istanbul 1938) Cirkulær skål af stentøj, dekoreret med lilla glasur med udsparet linjedekor på øverste kant og organisk dekor udvendigt. Sign. alev '78. Unik. H. 13,8–14,4. H. 22,2–23. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
ALU FÆLGE / DÆK. 4 stk. ATS fælge / Michelin -Continental dæk str. 205/60 R 16.
78 stk Isasietter Ø 15 cm
God og funktionel staldgødningsspreder som er i bedre stand end den ser ud. Den er ikke rengjort siden brug i foråret hvilket ses tydeligt på billedern Samson SPB24 -Barn manure spreader
BUDT 117000,- DKK
Sølvring med Månesten, regulerbar
1853. Meget sjælden kvittering for Overfart med Børsen fra Nyborg til Korsör 26.7.1853 [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 290,- DKK
Rampe 1.5 met Hulco Terrax-2 - Lasteevne / Capacity 2.600 kg
BUDT 20500,- DKK
8 stk latex masker, ubrugte
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Ifor Williams 6 maskintrailer - Lasteevne / Capacity 2.850 Ifor Williams 6 maskintrailer - Lasteevne / Capacity 2.850 kg
BUDT 8400,- DKK