Lukker 22/11-2024 08:50:00
Afhentes: Faaborgvej 82 DK-5250 Odense SV (via Google Maps)
Rusland, Skt Stanislausordenen, 3 kl. brystkors i guld og emalje, lødighedsstemplet “56” og mærket “A.K.” for Albert Keibel, 40×42,5 mm, Romanov 41.
200 kW komplet solcelleanlæg Jordbaseret. 800 stk. Trina Solar 250w poly alu solceller ( 8år gamle ) Alle solceller er testet og godkendt. 2* 100 kw fabriksny Inverter Huawei med 10 års garanti jordbaseret montagebeslag ( evt fundament fødder ) i galvaniseret stål Stik medfølger. Dette solcelleanlæg er yderst højtydende og lever op til alle internationale godkendelser og standarder. Solceller slides ikke i sig, selv derfor er det muligt at købe et stort anlæg meget billigt, med fortsat lang levetid. Alt elektronik er udelukkende nyt. Forventet Produktion 180000 kwh årligt. Ved en strømpris på 1 kr, er ROI virkelig kort. Anlægget kan leveres efter aftale.
Selges på vegne av kunde. Brukt på Walker sitteklipper.
Isrivarblad snedställt Fabrikat: Okänt Årsmodell: Okänt Bredd: 3 m Höjd: 0.87 m Djup: 0.75 m Snedställt Skick: Isrivarblad i begagnat fungerande skick Obs! Lasthjälp finns på plats.
Gallakjole fra ophørt butik str: S , ubrugt
Hans Hansen (f. Skelby 1769, d. København 1828) Portræt af Frederik Siegfried Vogt (1777–1855). Usigneret. Olie på lærred. 35×27. Frederik Siegfried Vogt var dansk chargé d’affaires i Napoli. Vogt blev i 1846 gidt med billedhuggerinden Emilie Adelgunde Vogt f. Herbst (1811–1892).
Tre par Engelske stager af sterlingsølv henholdsvis fra London, Birmingham og Sheffield. 20. årh. begyndelse. Udfyldte. H. 12,5–17 cm. (6)
VILDTKAMERA med 2" farveskærm. 4K Video eller billeder op til 60 mp. Forbindelse via WiFi. Med IR dioder til natoptagelse samt bevægelsessensor. Bruger SD-kort og AA-batterier, eller USB-strøm. Ubrugt.
Ole Wanscher (f. Frederiksberg 1903, d. Charlottenlund 1985) Fritstående skrivebord samt armstol af valnøddetræ. Front med fem skuffer. Udført hos Fritz Hansen.
BUDT 3900,- DKK