Lukker 22/11-2024 11:06:00
Afhentes: Teglbækvej 12 - 14 DK-8361 Hasselager (via Google Maps)
12 ruller håndpapir til dispenser. 300 m X 20 cm.
1875. 8 øre, 4.tryk. Pladning af både A- og B-ark med i alt 174 forskellige positioner repræsenteret. Gennemgående pæn kvalitet. Der medfølger over 200 dubletter fra 4.tryk og over 400 fra 3–4.tryk. Ex. Lasse Nielsen [ 25a ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
1 bt. Chassagne Montrachet 1. Cru “Les Caillerets”, Domaine Fontaine Gagnard 2019 A (hf/in). 1 bt. Chassagne-Montrachet 1. Cru “La Grande Montagne”, Domaine Fontaine-Gagnard 2019 A (hf/in). Total 2 bts.
BUDT 1150,- DKK
Har både et grab og læsseskov Thaler Uni-loader 3895 type.2138/K - Vægt / weight 2,4 ton
BUDT 89500,- DKK
Står i 6230 Rødekro. 4 kasser Hilti Hus-S skruer, 6 x 100. Ubrugt. Fra byggevirksomhed. +MOMS
Velholdt Harve. ikke meget slita Väderstad NZ3581
BATO VÆRKTØJ. Topnøglesæt samt Ringskraldenøglesæt.
Stort parti div. flasker, låg, pumper, dunke m.v. (ubrugt) (står på repos)
VAREBIL, RENAULT MASTER 2.3 dCi S&S 150 Chassis T35 L3. 1st. Indreg: 25-01-2021. Synet: 21-11-2020. Km-tæller viser: 221128.
To Bidjar tæpper, Persien. Løber. 76×300. 110×170. Begge flot kvalitet. 21. årh.(2)