Lukker 22/11-2024 11:12:00
Afhentes: Teglbækvej 12 - 14 DK-8361 Hasselager (via Google Maps)
6 stk. fedtsprøjter, Kabi (ubrugt)
Varmekabel EVP 15 meter 150 W / 230 V. ubrugt
Poststempler. Lot med 10 forskellige gamle dirigerings stempler, anvendt ved jernbanen ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Kinesisk skole, 19. årh.'s midte Tre unge piger i en have. Usigneret. Olie på lærred. 45×60. Provenance: A. Danish private collection.
Fuglefoderhus på fod Ø: 54 cm. (ubrugt)
- Vægt 97 kg. ABC PC2014 - 97 kg
Danmark. 1851–2006. Samling i LT album med et par bedre udgaver. Mest i stemplet kvalitet. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
3 stk Knivsliber , ubrugt i kasse
Afskærmningsvæg med dør til 3 baderum. Skal selv nedtage ABC Afskærmningsvæg til 3 bruserrum
Multi havemaskine med 52 cc totakt motor. Med græstrimmer, buskrydder, hækklipper og kædesav med stang samt bæresele. Ubrugt
Håndklædetørrer Strømberg Tyholt, krom, til el. Højde 150 cm. Ubrugt.