Lukker 26/11-2024 11:55:00
Nylig godkjent sakkyndig kontroll
Afhentes: Avinor Teknisk senter, Asker, Norway (via Google Maps)
Severin Hansen Jr. (f. 1936, d. 2020, Møbeldesigner) Et par sofaborde af palisander. Udført hos Haslev Møbelsnedkeri, et bord mærket. H. 50,5. L./B. 59. (2)
1200 stk. kosmetik-sprayflasker "sølv/sort" (oplyst samlet udsalgspris ca. 12000 kr.) (ubrugt)
Burberry “Ashby” taske af ternet kanvas med brune læderbesætninger, kort hank, aftagelig og justerbar skulderstrop og et rum med tre indvendige lommer. H. 32 x B. 27 x D. 21 cm.
Milwaukee Vinkelsliber + 200 skæreskiver, ubrugt
George II spejl i ramme af forgyldt træ, udskåret med stor musligskal, bladværk og ornametik, originalt facetslebet spejlglas. England, 18. årh.s midte. H. 100. B. 52. Proveniens: Dansk privatsamling.
Håndklædetørrer Strømberg, krom, bredde 60 cm, højde 80 cm. Ventilsæt defekt. Udstillingsmodel.
VAREBIL, MERCEDES-BENZ SPRINTER 317 CDI. 1st. Indreg: 16-04-2021. Synet: 03-09-2024. Km-tæller viser: 310833.
BUDT 21000,- DKK
Dansk Louis XVI kommode af maghoni. 18. årh. slutning. H. 80. B. 67. D. 44.
1668. FREDERIK III. Kongebrev sendt til Borgmesteren i Rendsburg. Fuldt indhold dateret 14.März 1668. Flot storsegl og kongens egenhændige underskrift [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
LED lampe 50W 6500K. 220V. IP65. Med beslag til montering.
Se billeder