Lukker 15/12-2024 14:44:00
1907. Fr. VIII, 5 øre, variant “STOR PLET I HØJRE 5-TAL”. Stemplet eksemplar. [ 54 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Danmark. Flyttekasse med diverse restsamlinger samt indstiksbog med flere bedre mærker og sæt. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Spejl med LED lys 70x90cm + vaskeplade 90cm, ubrugt.
ACTION/SPORTSKAMERA - SORT farve med 2" farveskærm, 12 Mp, 1080P full HD video, beslag til hjelm, cykelstyr mv. samt vandtæt kameraboks 30 meter. Indbygget opladeligt Li-Ion batteri. Ubrugt.
12 bts. Château Lynch Bages, Pauillac. 5. Cru Classé 1982 B (ts/us). Owc. C (ms).
BUDT 12500,- DKK
VAREBIL, FIAT FIORINO 1.3 MJT 95 KASSEVOGN. 1st. Indreg: 12-03-2013. Synet: 04-03-2021. Km-tæller viser: 123951.
BUDT 4200,- DKK
17 visninger
1905. Chr. IX, 25 øre sepiabrun. Pos. 21–22, 26 og ukendt. Mærker med fundne varianter i toppen af mærket. [ 49 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Ebel Armbåndsur i 18 kt. hvidguld, prydet med talrige diamanter. Mekanisk værk med manuelt optræk. Lænke af 18 kt. hvidguld, prydret med talrige diamanter, omkreds ca. 17 cm. Ø 15 mm. 1940'erne Senere æske medfølger
45,9kg. 995x398x740 mm.
3 stk. pallet med diverse kæder og taljer, heri blandt flere Tirfo ABC 3 stk. paller med diverse kæder og taljer
Nilfisk CA 340, gulvvaskemaskine, 230v, vi kender ikke standen
Et par franske empire kandelabre af forgyldt og patineret bronze, hver med stående kvindelig figur på kugle holdende to lysarme. 19. årh.s begyndelse. H. 42. (2)