Lukker 15/12-2024 15:53:00
GJØL. Stjernestempel på brevkort frankeret med 5 øre, Frederik 8. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk CASE IH 150 Maxxum - 6,5 CASE IH 150 Maxxum - 6,5 ton
BUDT 427000,- DKK
Bengt Lindström (f. Storsjökapell 1925, d. Sundsvall 2008) Uden titel. Sign. Lindström. Betegnet på bagsiden “Germany”. Olie på lærred. 200×190. Proveniens: Privatsamling, Belgien. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Traileren er funktionel og virke Nopa Tip Trailer
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Liebherr 506 Læsse skovl - Meget lidt br Liebherr 506 Læsse skovl - Meget lidt brugt
BUDT 3500,- DKK
Lysskilt med logo, replika, L 67 cm
Gyllepumpe Ansager Galvaniseret Mål 500x200x200cm Styring/medfølger
- Ikke meget brugt. - Flishugger. NHS 720IE4
BUDT 18000,- DKK
12 bts. Champagne “Brut”, Piper-Heidsieck A (hf/in). Oc. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
Nyrokoko necessaire af sølv med agat, ustemplet H. 8,5 cm; fire snusdåser, heriblandt en fransk, drevet med personsceneri, oval L. 5 cm, samt et cigaretetui, prydet med signaturer. Vægt 262 g. (6)