Lukker 15/12-2024 15:59:00
KRONDAL pr. NØRRE SNEDE. Posthornstempel på postkort frankeret med 15 øre med variant “Afskåret M”. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
20 cm , Ø13.5 cm. Fabriksny
Funktionsdygtig. 30cfm / 5.5kw 152kg 7.5bar 1440rpm
10 stk Borde 120 x 80 cm
ca 50 ure, ubrugte, batteri udskift må påregnes
Mål: LxH: 120x162 cm.
Træningsmaskine, til mavemuskler
2 søjlet Stenhøj autolift, 3,2 T, årg 1999, med 4 arme, styreboks, standen er ukendt
BUDT 3100,- DKK
1 bt. Nuits Saint Georges 1.Cru “Clos Des Grandes Vignes” Domaine Comte Liger-Belair 2015 A (hf/in).
IWC Armbåndsur af gulddouble. Mekanisk værk med manuelt optræk, kaliber 89. Præget rem med C-spænde af double. Ø 34 mm. 1950'erne. IWC-serviceæske medfølger.
15m2 Tagisolering 310mm Isover Robust Lamelblok på 2 paller
Håndklædetørrer Strømberg, hvid, 99 cm x 61 cm. Til centralvarme. Ventilsæt defekt. Udstillingsmodel.