Lukker 15/12-2024 16:06:00
RØRMOSEHUS. Flot stjernestempel på postkort frankeret med 5 øre, Chr. X. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Allan Scharff (f. 1945) “Alliance double” armring af sterlingsølv. Dessin 554B. Vægt ca. 74 g. Diam. ca. 7 cm. Str. L. Georg Jensen efter 1945.
Ældre maskine, men vedligeholdt med reperationer og service efter behov. NB! :Sælges uden tilbør som grab eller andet værktøj !!!. Sennebogen 825 Green Line
BUDT 105000,- DKK
8 stk Duracell lamper, ubrugte
10 stk Skifterammer med hvid ramme 70 x 50 cm
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk CASE IH 9010 Axial-F CASE IH 9010 Axial-Flow
BUDT 334000,- DKK
BUDT 13750,- DKK
Jürgen Reichert (f. Mannheim 1953) Uden titel. Sign. Reichert 84. Olie på lærred. 150×150. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
2 bts. Morey Saint Denis “Clos des Rosiers”, Domaine Chantal Remy 2017 A (hf/in). Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
1937. 1 kr. gul. Postfrisk 4-blok. [ 18 ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Celine “Vintage Bucket Bag” af brunt monogram kanvas med brune læderbesætninger, gyldne beslag, justerbar skulderstrop, et rum med snorelukning og brunt læderfor. Pung med lynlås medfølger. H. 28 x B. 27 x D. 12 cm. (2)
Mål pr. fag: B 120 cm x D 80 cm x H 250 cm Køber nedtager selv Uden indhold