Lukker 03/12-2024 18:00:00
10 stk Skifterammer med hvid ramme 70 x 50 cm
Afhentes: Fasterholt, 7330 Brande. (via Google Maps)
Helt ny ubrugt. Bund og sider 3 m ABC Container - Åben med baglåge
BUDT 27000,- DKK
Vægt med digitalt display. Beregner pris ud fra vægt. Baggrundsbelyst display. Max. 200 kg. Med 220V strømforsyning. Ubrugt
20 stk Led vokslys med timerfunktion højde 24,5 cm ø2 cm, ubrugte i kasse
RGB flood light med fjernbetjening til farveskift. 50W.
2 styk affugtere, mulighed for at sætte slange på. Få brugsspor. 53L/h. SIAL XRC 55 - Få timer - 2 enheder
BUDT 1900,- DKK
CPU: i5-8265U RAM: 8GBDISK: 256GB SSD Tastatur: Dansk Opløsning: 1920x1080 Brugt, fremstår i god stand med brugsspor obs fjernet Tyverimærke Inkl. Lader. samt Windows 10 pro licens (kunden skal selv instaler)
Aquamarin- og diamantring 14 kt. hvidguld prydet med modified cushion-cut aquamarin på ca. 17.35 ct. flankeret af otte brillantslebne diamanter på i alt ca. 1.10 ct. Farve: H. Klarhed: VS-SI. Vægt ca. 14 g. B. 22 mm. Str. 59.
Pakkemaskine med drejeskive. Er ikke testet. ABC Sial AF 30CF - Plastic Wrapper
Soundbar til TV eller PC. Tilsluttes til strøm via USB-stik. Str. Ca. 47 x 8 x 8 cm. Ubrugt
Bobcat E10 - Minigravemaskine / mini excavator 1,1 ton
BUDT 46000,- DKK
Hans Frank (f. 1884, d. 1948) Landskab med vindblæste træer. Sign. Hans Frank 21. Radering. Bladstørrelse 23×28. Uindrammet.