Lukker 15/12-2024 16:10:00
SORTEBRO og SÆRSLEV. 2 pæne stjernestempler på forsendelser. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
8 stk Flagstænger på krydsfod, H 200 cm
Cleaver, 18 cm knivblad, udført i 67 lags Japansk Damaskus stål. Super skarp og holdbar. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfte i ibenholt. Ubrugt i gaveæske. Modelfoto
100 stk Hvidvinsglas - 31 cl. model Princesa + 4 stk vaskebakker rumdelte hver for 25 glas, af god kvalitet
A Lingbi scholar's rock on a hardwood stand. 20th century. H. 17/21 cm.
Greb til baderumsmøbler. 2 hvide 60 cm , 2 krom 40 cm. Ubrugte.
Aktiebrev fra Rønne Teater med “Falkenskiold 1825” stempel og indskudt 4 RBS. ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
ubrugt brusetermostat F.M. Mattson
LÆDERFORKLÆDE i lækkert læder med stor lomme midtpå. Sort farve. Ubrugt.
Et par store italienske vaser af marmor. 20. årh. H. 102. Diam. 64. (2) The campana form is inspired by the Medici vase, which was a monumental vase sculpted in Athens in the 1st century AD.
9 stk. Storkøkken maskiner/inventar. HOUNÖ Visual Cooking ovn. Sodavands automat. Is-fryser. Star-Food Madautomat. Unis montre. GGG kølemontre. Classic Gastro Kipsteger. CEG kødhakker. WEBO SIBO 84. Det hele er brugt, har brugsspor og alderstegn. Funktionsdygtigt ved sidste anvendelse, er ikke testet ved gennemgang.