Lukker 15/12-2024 16:15:00
TAASTRUP 9.10.1882. Lap VI på brev med 8 øre, grå/rød [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Kemppi Master 2 Kemppi Master 2200
YANMAR VIO17 minigraver med halvautomatisk MH30 skifte. Udskydelig undervogn, 2 speed undervogn, proportionalstyret olieudtag og virkelig lækker hydraulik. Hydraulik udtag på stikarm. Maskinen starter og kører. Maskinen er produceret i årgang 2016. Timetæller står på 1795 Timer. Der medfølger 1 stk. 45 cm. graveskovl.
BAKKAMERA SÆT med bakkamera med IR dioder samt 7" farveskærm til 12-24 volt, inkl. Fj. Betj.. Trådløs overførsel af signal. Ubrugt.
Chippendales oval fad 47x33 cm. 12 stk.
Backhausen Bred armbånd af 18 kt. guld. Vægt ca. 87 g. B. 3,8 cm. L. 18,5 cm.
BUDT 32000,- DKK
2 stk. 100 watt LED Projektør, vandtæt. Ubrugt
England. 1883–1900. 8 mærker med “SPECIMEN” overtryk. Sjældne [ * ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
6 bts. Château Pape Clèment, Grand Cru Classé, Pessac-Léognan 2018 A (hf/in). Owc.
Hængekøjer 2 stk. multifarvet. Der er ikke noget mere sommerligt og tropisk som synet af en hængekøje. Slå den op, hvor du vil, og kom tættere på naturen. Ubrugt og i original emballage, men oversete fejl og mangler kan forekomme. +MOMS