Lukker 28/11-2024 18:00:00
Chippendales oval fad 47x33 cm. 12 stk.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Terex TC22 - Minigravemaskine / mini excavator 2 Terex TC22 - Minigravemaskine / mini excavator 2 ton
BUDT 87000,- DKK
Et par barok form stager af sølv, rigt smedet med ornamentik. Kiev importstempel, lødighed 84. Ca. 1900. Vægt 904 g. H. 37,5 cm. (2)
Et par franske empire kandelabre af forgyldt og patineret bronze, hver med stående kvindelig figur på kugle holdende to lysarme. 19. årh.s begyndelse. H. 42. (2)
36 stk. håndklæderinge i børstet stål (ubrugt)
3 Meter LED farve bånd med fjernbetjening + Højtaler, ubrugt
“Flora Danica”. Sukkerskål af porcelæn, dekoreret i farver og guld med blomster, hanke modelleret i form af grene. 3502. Royal Copenhagen. H. 7. Diam. 8. Sedum anglicum Huds.
Apotekerglas 8 stk. Originale glas, H17xØ12 cm. Brugt. Fra dødsbo, salg for advokat. MOMSFRI
Canvas-tryk, måler 80 x 120cm. Butikspris 399,95kr - 899,95kr - tog
El kædesav, 2200 watt, 16" sværd. (ubrugt)
Prada “Large Canapa Tote” taske af blåt denim med gyldne beslag, to hanke, aftagelig og justerbar skulderstrop og et rum med fire indvendige lommer. H. 26 x B. 48 x D. 27 cm.
Fremviser lærred 100" med elektrisk motor,220V. Ubrugt.