Lukker 04/12-2024 17:55:00
Universal Geneve Polerouter Sub af stål, ref. 869120/02. Mekanisk værk med automatisk optræk og datovisning, kaliber 1–69. 1969–70. Universal Genève-mærket Gay Frères lænke af stål, omkreds ca. 19 cm. Denne stemplet 1 69. Ø 40 mm.
1 bt. Chambertin Grand Cru, Domaine Armand Rousseau 2018 A (hf/in).
5 stk. Transportstrop m. skralde. 18 M x 50 mm. 4,5 ton brudstyrke. Ubrugt
5 stk solcelle 30W gadelampe med bevægelsessencor og indbygget batteri. 30W 6500K. 5V. Ubrugt. (Bemærk dette lot består af 5 lamper)
24 m Stål Tagrende
FN mv. Diverse i 4 flyttekasser med mange album samt lidt løst. Bør ses. [ ** * ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Italiensk maler, 17. årh. Adelsbørn spiller musik. Usigneret. Betegnet Luis de Morales. Olie på lærred. 111×84. Proveniens: Dansk privatsamling.
nye rivefjedre længde 44cm
Gallakjole fra ophørt butik str: S vejl pris 1499kr , ubrugt
BRANDSLANGE 20 meter med 3" stortz koblinger. Ubrugt.