Lukker 15/12-2024 16:43:00
Danmark. 1851–1997. Samling i 5 album med bl.a. lidt varianter og mange PRAGT/LUX stempler i stålstik især. ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
60 par arbejdshandsker, Granberg 7114 Water Proof str. 11 (ubrugt)
Citytrailer Krone SZ Årsmodell 2011 Senaste besiktningen 22-02-04 Ej besiktigad Tjänstevikt 7750kg Max lastvikt 2250kg Totalvikt 32000kg Skattevikt 21000kg Längd 13900mm Bredd 2550mm Höjd 4050mm 2st hjulaxlar Axelavstånd 1-2 2030mm Bakre överhäng 2950mm Lastutrymmets längd 13550mm Bakgavellift Zepro Z250-155 MA Gardin sida
2 sæt Earpads i sort farve. Bluetooth med indbygget mikrofon. Æske med indbygget batteri til opladning medfølger. Ubrugt
7 stk Yoke Anchor Point, drejbar 360 grader, M42, 15,6 T.
Hans Hansen (f. København , d. sst.) Ametystbroche af sølv prydet med cabochonslebet ametyst. Dessin 211. Vægt ca. 12,5 g. Ca. 3,5×4,6 cm.
Kæmpe værktøjsvogn i virkelig lækker og kraftig kvalitet, med softclose i skuffer, gummi indlæg og glideskinner. Måler 107 høj, 107 bred, 46 dyb
N. F. Schiøttz-Jensen (f. Vordingborg 1855, d. København 1941) En ung italienerinde på vej efter vand. Sign. N. F. Schiøttz-Jensen. Olie på lærred. 65×44.
13 stk. automatiske sæbedispenser + 13 stk. bordholdere for do (ubrugt)