N. F. Schiøttz-Jensen (f.

Lukker 02/12-2024 19:34:00

N. F. Schiøttz-Jensen (f. Vordingborg 1855, d. København 1941) En ung italienerinde på vej efter vand. Sign. N. F. Schiøttz-Jensen. Olie på lærred. 65×44.