Lukker 15/12-2024 17:01:00
Danmark/Færøerne. Flyttekasse med diverse årsmapper og årsbøger bl.a. årsbøger fra Danmark til og 2022. [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Atlas Copco kompressor selges for kunde, denne er helt i orden alt fungerer som det skal. Her har man komressor i flere år til.
6 stk håndsyet læderfodbolde vejl. pris op til 299kr pr stk.( Modelfoto)
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Brenderup A 750 B - Lasteevne / capacity 475 Brenderup A 750 B - Lasteevne / capacity 475 kg
BUDT 1800,- DKK
17 par sikkerhedsfodtøj, Vismo i str. 1x42- 2x43 - 5x44 - 5x45 - 4x46 (ubrugt)
168 dåser opmærkerspray "gul" á 750 ml. + 6 stk. spraypistoler (ubrugt)
el tællere
Stort parti spray-plaster, Eurosirel á 40 ml. (ubrugt)
Axel Salto (f. København 1889, d. Frederiksberg 1961) Vase af stentøj med indridset mønster i form af træstamme og grenværk. Dekoreret med brun glasur. Sign. Salto. 3548. Kgl. P. H. 15.
To persiske tæpper. Keshan. Medaljon på blå bund. 131×200. Qum tæppe, usædvanligt design. 150×210. Begge Ca. 1960–1970.(2)
VÆGT med digitalt display. Beregner pris ud fra vægt. Baggrundsbelyst display. Max. 200 kg. Med 220V strømforsyning. Ubrugt
1905. Chr. IX, 25 øre sepiabrun. Pos. 15 “Spyd i hovedet” og pos 54–55 parstykke med diverse små streger. [ 49 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Svejsehjelm med speedglas i model Flame. CE godkendt og med batteri drevet af solceller. Justerbar forsinkelsestid på ned til 0,1 sek. Ubrugt.