Lukker 15/12-2024 17:40:00
Norge. FORSENDELSER. Æske med diverse breve inkl. bedre bl.a. brev med 3, 4 og 8 sk. 1869-udgave fra Bergen Til Frankrig mv. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 1650,- DKK
PROJEKTØR, 2 stk. 50 watt LED Projektør, vandtæt. Ubrugt.
Jon Gislason (f. Ry 1955) “Mig og Evind (At bo på landet)”. Sign. JG. Olie på plade. 122×244. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Gyllepumpe Ansager Galvaniseret Mål 500x200x200cm Styring/medfølger
1905. Chr. IX, 25 øre sepiabrun. 2 mærker med varianter. [ 49 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
PALLE med slibeværktøj, m.m.
5 dele legetøj, ubrugt
Grensakse 2 sæt.
Fransk Empire konsolur sortbroget marmor og forgyldt bronze, rigt støbt med putti, palmetter og akantusblade. Hvidemaljeret urskive sign. Le Roy & Fils, 296 Regent Street, London, 13 & 15 Palais Royale, Paris. 19. årh. H. 54.
BioCompact II 410 er et stort køleskab, der tilbyder en afbalanceret kombination af opbevaringskapacitet, ydeevne og fleksibilitet på et meget lille pladsbehov. Brugen af en finnede rør fordampator og tvungen luftfordeling er unik for et biolagringskab i dette segment. Designet giver mere kølelagringsplads uden kolde vægge, der potentielt kan beskadige delikate genstande opbevaret i skabet. Designet tilbyder også yderligere nøglefunktioner såsom en fleksibel indre layout, automatisk genfordampning af frostvand samt intern og ekstern ATEX-overensstemmelse. BioCompact II 410 som et køleskab RR (+2°C/+20°C) Køleskabet står på lås bare nylon hjul. Mål ; B 595 D 640 H 1976 mm Liter 346-
- Se mangellapp.