Lukker 15/12-2024 17:52:00
England. George. Diverse mærker stadig siddende på gamle auktionskort. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Fremstår næsten som ny. Ikke brugt de sidste 3 år på grund af salg af marker. Er jævnligt startet op og er blevet vedligeholdt. Der medfølger 2 sideknive. Er udstyret med den store motor og Add Blue. Lavt timetal. Vogn til skærebord med dobbelt hjul. Store dæk. New Holland CX 8080 - Video! - 30 fod cuttingtable-
BUDT 748000,- DKK
6 stk. LED lysarmaturer, 150 watt, 120 cm. (ubrugt) + 6 stk. LED lysarmaturer, 96 watt, 60 cm. (ubrugt) + 6 stk. LED lysarmaturer, 96 watt, 60 cm. (ubrugt)
Georg Jensen Tre par manchetknapper af sterlingsølv, heraf et par prydet med sort onyks. Dessin 608D, 605 og 70. Samlet vægt ca. 52 g. Front B. 2–3 cm. Georg Jensen efter 1945. (6)
LED rammer til indbygningsbelysning. 3 stk 120 x 60 cm , 1 stk 30 x 30 cm. Ubrugte.
Danmark. 1851–2015. Samling i 2 LT albums incl. bedre udgaver. Overvejende stemplet kvalitet. [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
SAMAG EL 16 PO el-stabler. Stableren har almene brugsspor, ingen anmærkninger om funktionalitet. Løftehøjde 420cm. Max last 1600kg. Friløft. Der medfølger ladestation. Testet ved gennemgang. Skrev kun Samag Truck, håper ok:
Stort knivsæt, 6 stk. knive udført i 67 lags Japansk Damaskus stål, længde på knivblad 9-21 cm. Super skarpe og holdbare knive. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfter af pakkatræ. Ubrugte i gaveæske. Modelfoto
17 visninger
Tell Bøjleur af 18 kt. guld. Ref. 138057. Mekanisk værk med manuel optræk. Bøjle af 18 kt. guld diam. ca. 5 cm Ø 10 mm. Vægt ca. 12 g.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Twinca GS-800 - "High T Twinca GS-800 - "High Tip"
BUDT 31000,- DKK
LED LYGTER, 2 stk. 102 watt LED lygter til bil eller maskine. Hver med 34 stk. 3 watt Philips LED chip. 9 - 30 volt. Ubrugte.
Diverse håndværktøj, se fotos