LED rammer til indbygningsbelysning. 3 stk 120 x 60 cm , 1 stk 30 x 30 cm. Ubrugte.
Afhentes: værktøj, lamper m.m. (via Google Maps)
Vertikalskærer med opsamler/kost Imants V 170 + VV170 - Vertikalskærer med opsamler/kost
BUDT 3500,- DKK
2 stk flamingoer til have dekoration, H 104 cm.
Taget på kassen har nogle hulle MAN LE10.180
BUDT 17000,- DKK
4 ens ubrugte hydr. Pumper
Tiffany & Co. “Bean” halskæde af 18 kt. guld. Design af Elsa Peretti. Vægt ca. 3 g. Vedhæng 8×11 mm. L. 40,5 cm. Original æske medfølger.
Antikkens Grækenland, Zeugitana, Karthago, ca. 310–270 f.Kr., El-Stater, SNG Cop. 134 ff., Jenkins & Lewis. Group V, 7,49 g. Ex. Professor Niels Hannestad
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Fiat-Hitachi FH 220 ELC - 23,6 ton. - Vid Fiat-Hitachi FH 220 ELC - 23,6 ton. - Video!
BUDT 46000,- DKK
Kinesisk kåbe af blå silke, syet med guld- og farvet tråd med ni femkloede drager jagende den brændende perle blandt skyformationer og kejserlige symboler, forneden det bølgende hav. Qing, 19. årh. L. 140 cm. Proveniens: Dansk privatsamling.
Dansk møbeldesign Overpolstret tre-personers sofa i svungen form med ben af bejdset bøg, betrukket med lyst velour. 1930–40érne. L. 195.
Carl O. J. Lund (f. København 1857, d. sst. 1936) Kystparti med skumsprøjt ved høfden. Sigm. Carl. O. J. Lund. 1903. Olie på lærred. 45×32.
Erindringsmedaljen i anledning af Hans Kongelige Højhed prins Henriks 75 års fødselsdag (EM.11. juni 2009) i lyseblåt bånd m. kronet H i sølv. Adversen er identisk med H. M. Dronningens Belønningsmedalje (Bahnsen), men bærer på reversen et dobbelt korslagt H i tilhørende etui med prinsgemalens monogram i guldtryk - sjælden
Talje, 2T, 3 meter. Ubrugt