Lukker 15/12-2024 18:18:00
Hele Verden. Blandet parti med interessante Franske Kolonier, noget Tyrkiet og andre lande (6 album) [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
God stenvogn med mange anvendelsmuligheder. Mulighed for at udbygge modellen med meget ekstratilbehør fra forhandler. Lader og batteri medfølger. Baron Smartmover - Stenvogn
BUDT 9750,- DKK
ALUKAR, 1200x800 mm. Vægt 65 kg.
Peder Evald Madsen (PEM) skitser, 6 stk. Fra 1997 og 1999. De måler fra 10 x 15 cm til 21 x 14 cm. Signeret. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
12 bts. Château Lynch Bages, Pauillac. 5. Cru Classé 1988 A (hf/in). Owc. A/B (ts).
Postkort. Lille lot postkort med flere gode motiver fra mest Danmark men også lidt udland og her mest Schweiz. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Står i 6740 Bramming. Diverse lamper. Ubrugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
God beton mixer. Kan have rester af beton. Theam transportbån Schwing Stetter 10m3 - With conveyer!
BUDT 25000,- DKK
Hovedvandsæg af sølv prydet med talrige flusser. Mester antageligt Nicolay Hansen, Tønder 1828. Vægt ca. 80 g. H. 11 cm.