Lukker 15/12-2024 18:23:00
Hele Verden. Meget usædvanlig og spændende gammel lagerbog med diverse lande [ ** * ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
36 stk. håndklædestænger i crom (ubrugt)
BLUETOOTH UR/mobiltelefon m/SIM-kortlæser, guldfarvet, touchskærm, håndfri funktion, SMS, telefonbog, skridttæller etc. Ubrugt.
Trykluftslange opruller, 10+1 meter. Max. 12 bar. Ubrugt
Hamm H13i Valsetog. Årgang 2014 med 4221 timer. Maskinen er udstyret med følgende: Deutz TCD 4.1 L4 Motor. Radio. Air condition. Danita 3000 Multi walkie talkie. Terminal holder. 23.1-26 Wirtgen dæk. Maskinen er løbende serviceret og vedligeholdt og fremstår i god funktionel stand. Sidste årseftersyn blev foretaget d.21/03/2023.
Et par safir- og diamantørestikker af 18 kt. hvidguld hver prydet med talrige carreslebne safirer på i alt ca. 1.17 ct. og baguette- og brillantslebne diamanter på i alt ca. 1.03 ct. Farve: F. Klarhed: VVS-SI. Samlet vægt ca. 5 g. B. 10 mm. L. 3 cm. (2) Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
1 bt. Mg. Corton Grand Cru, Bouchard Pere et Fils 2013 A (hf/in).
1 bt. Taylor's Vintage Port 1977 A (hf/in).
Der skal påregnes lidt reperatiomsarbejde, se billeder. Ellers fin og stærk skov Vibco Svenskerskovl - Til 14-25 ton gravemaskine / For 14-25 ton excavator
Automatisk ledningsopruller m. 15 meter ledning + 2 stk. genopladelige lamper m. 1 lader
Biedermeier sekretær af mahogni, front med skriveklap hvorbag skuffer og rum til opbevaring, herover skuffe og låge, nederste del med to skuffer samt blændskuffe, dekoreret med tandsnit og forgyldte monteringer. 19. årh.s. begyndelse. Berlin. H. 179. B. 95. D. 54.
Mørtelblander/røreværk, variabel hastighed inkl. rørestav. Ubrugt