Lukker 25/11-2024 18:00:00
VÆRKTØJS SÆT med batteri værktøj, batterier og lader.
Se skade i forstilling på bilde, venstre side. Batteri defekt, noe små skader, se bilder. Visning mulig ved forespørsel på mail.
Lot med vinkrlslibere - 6stk 125mm og 3stk 230mm. 3 stk boremaskiner el. 3stk akku skruemaskiner. Ikke testet før auktion, men funktionsdygtig ved seneste anvendelse.
60 pakker Pontoppidan olielys med 4 i hver, 10cm
8 stk. ammatur med sensor og kabler.
PALLELØFTER, Metallo 2500 kg.
- Den røde jordloppe starter og virker. Årgang ubekendt. - Den grønne jordloppe virker ikke og mangler motordele. Årgang ubekendt. - Besto SPS 300 er startet og virker. timetal og årgang ubekendt. - Weber SM 82-2 asfalt skærer årgang 2000 starter og virker. Timetal ubekendt. - Reno 95 liters kompressor 230/400 volt 11-17 bar kun brugt få gange. Årgang ubekendt. ABC - Asfalt pakke med Beton sliber, asfalt skærer jordloppe og kompresser
BUDT 3500,- DKK
Tre kinesiske penselbægre af bambus, bitong, alle med indridset kalligrafi. H. 11.5–15.5 cm. (3) Proveniens: Dansk privatsamling
Postskilt. Rødt emaljeskilt “POST OG TELEGRAF” (35×70 cm.). Flot stand ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Louis Vuitton “Noctambule” taske af sort Epi læder med gyldne beslag, to hanke og et rum med en indvendig lomme og gråt ruskindsfor. H. 30 x B. 18–38 x D. 10 cm. 1999.
3 stk. Elblæsere, Cooling Fan, 230v, Ø 40 cm, ubrugte