Lukker 25/11-2024 18:00:00
TOPNØGLESÆT, Steckschlüssel Satz, 215 dele i kuffert.
Rolex Sea-Dweller af stål, Ref. 126600. Mekanisk værk med automatisk optræk og datovisning, kaliber 3235. Oysterlænke af stål, omkreds ca. 19,5 cm. Ø 43 mm. 2010'erne Kassenr.: 126600. Bagkassenr.: 2500. Serienr.: H2448407. Værknr.: 3TW19369. Endelednr.: 97220. Dette katalognummer sælges på begæring af advokat, forsikringsselskab eller offentlig myndighed.
HURTIGSLIBER til trykluft, StahlKaiser, 6mm 1/4".
Bordfodbold
Fiat 780 2WD traktor med Veto Frontlæsser. Traktoren starter og fungerer fint. Lidt rust i bagskærme, men ellers i god mekanisk stand. Incl. frontlæsser med skovl/roegreb. Incl. begge sideskærme til motorrum. 3. Hydr. ventiler. Kun 5338 timer.
1 bt. Château Lafite Rothschild, Pauillac. 1. Cru Classé 1985 A-A/B (bn).
Pierre Alechinsky (f. Bruxelles 1927) “Sur le terrain”, 2010. Sign. Alechinsky samt sign. på blændrammen Alechinsky med titel og datering. Tempera og tusch på papir monteret på lærred. 75×106. Proveniens: Galerie Lelong, Paris. Inventory number: W15839. Proveniens: Privatsamling, Belgien. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
KØKKENKNIVSSÆT udført i rustfrit tysk DIN 1.4116 stål. Kokkekniv, santokukniv, brødkniv, urtekniv og universalkniv. Knivblad 9 - 23 cm. Super skarpe og holdbare. Hårdhed 56 HRC. Skæfter i ibenholt træ. Ubrugte i gaveæske. Modelfoto
Rud Thygesen (f. Sæby 1932, d. Rungsted 2019, Møbelarkitekt) Johnny Sørensen (f. Helsingør 1944, Møbelarkitekt) “Kongeserie”. To-personers sofa med stel af bøg. Sider og ryg udspændt med flet. Sædehynde betrukket med rødt farvet, dybthæftet skind. Udført hos Botium. H. 70. L. 141. D. 66.
30 pakker med 5 Feeder Rigs med Loop i hver pakke, i alt 150 rigs. Krog str. 6, og de leveres med et sæt boilie-stops. Alle varer er ubrugte. Afsendes med GLS til nærmeste pakkeshop efter betaling af faktura.
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Case 321F - Vægt / weight 6,8 Case 321F - Vægt / weight 6,8 ton
BUDT 193000,- DKK