Lukker 21/11-2024 19:28:00
1 bt. Château Lafite Rothschild, Pauillac. 1. Cru Classé 1985 A-A/B (bn).
Lot med masser af fiskegrej, woblere, gennemløbere og meget andet godt. Alt på de 3 billeder. Alle varer er ubrugte. Afsendes med GLS til nærmeste pakkeshop efter betaling af faktura.
BUDT 175,- DKK
1 bt. Mg. Latricieres Chambertin Grand Cru, Domaine Duroche 2019 A (hf/in). Owc.
Badeværelse underskab, Svedbergs skapa, Skifergrå, 2 softclose låger incl 2 greb. bredde 50, højde 50 cm , dybde 25 cm. Har små tryk I kanterne. Ubrugt.
Ca. 50 stk Klapstole, med Brugsspor
SKRALDESTROP, 10 mtr x 5 tons. Kasse med 10 stk.
Brusesæt, Delabie 79006,1-grebs brusekombination. Trykknap mangler. Ubrugt.
Litteratur. Danmarks Tofarvede Frimærker 1870–1905. Pragtværk i 6 bind. Af Lasse Nielsen. Som nye ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
UNBRACO SÆT, StahlKaiser, 26 dele.
Løbebånd, Titan, stand ukendt
DÆK/FÆLGE. 4 stk. Michelin str. 215/65 R 15C.
Beton-figur - H: ca. 68 cm. (ubrugt)
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Jacobsen T Jacobsen TR 3
BUDT 26500,- DKK