Lukker 25/11-2024 18:00:00
GENERATOR, Benzin Generator, Kraftline KL-8500W. Ubrugt.
Mærkater mv. Flyttekasse med diverse på plancher inkl. lidt frimærker og forsendelser. [ ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
VAREBIL, VOLKSWAGEN CRAFTER 2.0 TDI SCR 140 KASSEVOGN AK.AFST. 4490. 1st. Indreg: 30-01-2020. Synet: 10-10-2024. Km-tæller viser: 246852.
Case CX 245 D SR Årgang 2018 Timetal 4500 Monobom og 2.94 m arm. 800 mm Bælter Vægt 25.400 kg FPT motor Tier 4 final 166 hk der overholder de gældende miljøregler. Hydraulik 2 variable pumper der yder 2x211 L/min Gummiophængt luksuskabine med klimaanlæg. Radio Rotorblink Multijusterbart luftsæde Bakkamera og sidekamera. 180 graders overblik. Ekstra lys på kabine tag og bag på maskinen, samt på bom. Alle lygter er LED. Centralsmøring Engcon EC233 rotortilt med klo. Direkte monteret S80 EC oil i bunden. 1300 mm graveskovl 1800 mm planerskovl Gafler Regat til jordbor uden motor med Oil Quick 1500 liters olietank
6 pakker med 12 dot hansker i hver, ubrugte
Rotorklipper med den store Kubota motor og turbo. Lavt timetal. Affjedret sæde. LED lysbar. NB: Timetæller er virker ikke, men er aflæst for 3 måneder siden. Se billede. Jacobsen AR 3 Turbo
BUDT 20000,- DKK
HEDEHUSENE. Lap VI. Udstillingsplanche med 2 fine breve og 3 løse mærker. Både sort- og violet farve [ ? ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 330,- DKK
6 bts. Château Cheval Blanc, 1. Grand Cru Classé A 2018 A (hf/in). Owc.
BUDT 16000,- DKK
Kinesisk vase af porcelæn, cylinderformet, dekoreret i emaljefarver md drenge i leg og deres ledsager, kalligrafi. Republik. H. 28 cm.
12 stk Campingblus til at sætte direkte på gasflasken
12 stk. hunde/katte-senge Ø: ca. 60 cm. (ubrugt)
SAMAG EL 16 PO el-stabler. Stableren har almene brugsspor, ingen anmærkninger om funktionalitet. Løftehøjde 420cm. Max last 1600kg. Friløft. Der medfølger ladestation. Testet ved gennemgang. Skrev kun Samag Truck, håper ok: