Lukker 25/11-2024 18:00:00
HAMMERE, 3 stk.
Dobbeltseng på 180x200 cm betrukket med sort stof og leveres med en matchende gavl på 180x120x9,5 cm. Madrassen har 896 pocketfjedre på 18 cm fordelt på 5 zoner, der sikrer god støtte. Topmadrassen består af 5 cm memoryskum og er behandlet med aloe vera for ekstra komfort.
Badeværelsesskab, Dansani Urban vægskab med låge, softclose. Incl 2 glas hylder. Bredde 40 cm, Højde 80 cm, Dybde 19 cm. Skade på front og inde i skabet. Ubrugt.
DAEMO Beton hammer, til gravemaskine ca. 25ton. Visuelt gennemgået, der er brugsspor og afskalninger som ved brugt materiale. Funktionsdygtig ved afmontering, opbevaret i hal de sidste år.
Hitachi/Hikoki stiksavsklinger 29 pakker.
Vola indbyg. del, KV1 messing tude
Fjerkræplukker, kvalitets maskine udstyret med 180 fingre og kan plukke 540kg/timen.Tøndens diameter er 60cm og den er udstyret med vandtilførsel.Egner sig perfekt til lille landbrug, jæger, hobby odrætter osv. Vægt 60kg. Ubrugt. Model foto.
Mål: 300x90
BUDT 1800,- DKK
33 dunke algefjerner, Sæbefabrikken á 5 kg. (ubrugt)
20 dele fiskeudstyr, ubrugt
HALDERSVIG. Pænt stjerne stempel på 10 øre Gebyr mærke. Sjældent på denne udgave. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×