Fjerkræplukker, kvalitets maskine udstyret med 180 fingre og kan plukke 540kg/timen.Tøndens diameter er 60cm og den er udstyret med vandtilførsel.Egner sig perfekt til lille landbrug, jæger, hobby odrætter osv. Vægt 60kg. Ubrugt. Model foto.
Bestik 100 stk Grillknive samt 100 stk Grillgafler
Tanzanit- og diamantvedhæng af 18 kt. hvidguld prydet med en oval facetslebet tanzanit på ca. 5,20 ct. flankeret af en old-cut diamant på ca. 0,50 ct. Vægt ca. 3 g. L. 2,1 cm.
Citytrailer Krone SZ Årsmodell 2011 Senaste besiktningen 22-02-04 Ej besiktigad Tjänstevikt 7750kg Max lastvikt 2250kg Totalvikt 32000kg Skattevikt 21000kg Längd 13900mm Bredd 2550mm Höjd 4050mm 2st hjulaxlar Axelavstånd 1-2 2030mm Bakre överhäng 2950mm Lastutrymmets längd 13550mm Bakgavellift Zepro Z250-155 MA Gardin sida
12 bts. Château Batailley, Pauillac. 5. Cru Classé 2003 A (hf/in). Owc.
Poststempler. Lot med 10 forskellige gamle dirigerings stempler, anvendt ved jernbanen ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Anna Ancher (f. Skagen 1859, d. sst. 1935) “Fiskerfamilie i interiør”. Skagen. Fiskenettet repareres. Sign. A. Ancher. Olie på lærred. 35×45. Skagens Kunstmuseer ejer en studie til maleriet udført med pen, tusch og akvarel på papir (inv. nr. HAF10529).
Gallakjole fra ophørt butik str: S vejl pris 1149kr , ubrugt
KNIVSLIBESTEN. Dobbeltsidet korn 1000/6000. Ubrugt. Modelfoto
Står i 6740 Bramming. Sorteringskasser i forskellige farver og størrelser. Brugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Har kun presset 77 baler i år. Fik stort serviceeftersyn i 2023. Brandslukningssystem. NB! Parkland vogn årgang 2003 medfølge New Holland BB940R - Video - Parkland vogn med tip
BUDT 81000,- DKK