Lukker 25/11-2024 18:00:00
VÆRKTØJSKUFFERT, MannesMann, 87 dele.
3 i 1 Spillebord med Fodbold, Hockey og Billard, ca. 114 x 52 cm
FOSS-EIK 7.60 400. Nyttelast 2830KG. Lite brukt. Se vedlagt service og kontroll Lengde 473 cm Bredde 208 cm 2 830 kg nyttelast
Masser af Mylar til Fluebinding, mange størrelser og farver. Der er alt på billederne. Alle varer er ubrugte. Afsendes med GLS til nærmeste pakkeshop efter betaling af faktura.
3 stk. Royal Swiss pander i sort. Ø 20/24/28 cm. Ubrugt og i original emballage. + MOMS
Danfoss kp 61 thermostat. 2 stk. Ubrugt.
KØKKENKNIVSÆT udført i VG-10 stål. Kokkekniv, santokukniv, nakirikniv og utilytykniv. Knivblad 12-21 cm, super skarpe og holdbare. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfter i ironwood. Ubrugte i gaveæske. Modelfoto, leveres uden skærebræt.
5 stk 60W solcelle gadelampe med bevægelsessensor og indbygget batteri. 60W 6500K. 5V. Ubrugte. (Bemærk dette lot består af 5 lamper)
Tæppe 160x230 cm. + tæppe 160x225 cm. (ubrugt)
2 stk. WiFi Forstærker. Udvider rækkevidde af WiFi. Ubrugte
Andreas Fritz (f. Mov 1828, d. Louisenhøj 1906) Portræt af Caroline Jacobine Bech, f. Galthen (1804–1863). Usigneret. Olie på lærred. 63×51.