Lukker 03/12-2024 11:00:00
2 stk. WiFi Forstærker. Udvider rækkevidde af WiFi. Ubrugte
Står i 6230 Rødekro. 4 kasser Hilti Hus-S skruer, 6 x 100. Ubrugt. Fra byggevirksomhed. +MOMS
1905. Chr. IX, 25 øre sepiabrun. Pos. 42, 75 og ukendt. 3 mærker med streger og prikker i mærket. 2 mærker positionsbestemte. [ 49 ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
10 stk Kuglehaner forskellige modeller, ubrugte
30 stk. LED lysarmaturer, 96 watt, 60 cm. Ubrugte
18. Ubrugt hvid emhætte, se billederne hvad der medfølger. Ligger i original kasse. Ubrugt.
Rud Thygesen (f. Sæby 1932, d. Rungsted 2019, Møbelarkitekt) Johnny Sørensen (f. Helsingør 1944, Møbelarkitekt) “Kongeserien”. Sæt på ni armstole af mahogni, ryg med flet. Sæde betrukket med naturskind. Udført og mærket hos Botium. (9)
Halskæde af 18 kt. guld. Vægt ca. 66 g. L. 45 cm.
BUDT 25000,- DKK
23 stk Opbevaringskasser heraf 21 med låg, L 58 B 39 H 42 cm, 80 liter, nogle mangler lukketøj, med brugsspor
ca 11 Børne ure, ubrugte, batteri udskift må påregnes
PEM stor jerntønde brugt til opbevaring. Mål....... Brugt, fremstår med patina. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
Automatisk ledningsopruller m. 15 meter ledning + 2 stk. genopladelige lamper m. 1 lader
6 bts. Château Trotanoy, Pomerol 2012 A (hf/in). Owc.