Lukker 25/11-2024 18:00:00
TOPNØGLESÆT, TOP TEC, 33 dele.
VÆRKSTEDSVOGN, Apex Techseries m/7 skuffer, stort opbevaringsskab i siden. Inkl. værktøj. Ubrugt.
1 bt. Château Mouton Rothschild, Pauillac. 1. Cru Classé 1999 A (hf/in).
BUDT 1800,- DKK
Står i 6740 Bramming. Diverse elektronik og ledninger - bl.a. strømspareskinner, HP dockingstation, printkort, Heidolph type 842, strømledninger, adaptere mm. Både brugt og ubrugt. Har stået på lager længe og fungerer umiddelbart. Oprydning. +MOMS
Køletrailer med god isoleret kølekasse. Lift Zepro ZHD 250-155 og kølemaskine virker, trænger til servic Ackermann Fahrzeugbau Refrigerated trailer 136/7G - Carrier Maxima 1000 cooler box
BUDT 17000,- DKK
50 stk Klapstole model ZOWN max 190 kg, i rigtig pæn stand, med transportbur
Fem-radet diamanthalskæde af 18 kt. hvidguld prydet med talrige brillantslebne diamanter. L. 43 cm.
8 stk metal skilte i retro stil, ubrugte
Majken á Grømma (f. Danmark 1956, d. 2016) “Fjeld”. 2007. Sign. M á G. Olie på lærred. 100×100. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Dansk Louis XVI spejl i ramme af mahogni med skæring af forgyldt træ. København, 18. årh.s slutning. H. 125. B. 50.
Pablo Picasso (f. Malaga 1881, d. Mougins 1973) Picasso lithographe II-III, 1947–1949 og 1949–1956. 2 vols. Paris: André Sauret. 32×25. (2)
Álö quicke Q3s frontlæsser. Læsseren er monteret med skovl. Har kun været brugt meget lidt. Beslag til traktor medfølger ikke.