Multimaskine med mange funktioner og bærerem. Ubrugt i kasse.
Kaffemaskine Daalderop Professionel 40, med tappehane, til 40 kopper, 220V, i transportkasse
KØKKENKNIVSÆT udført i VG-10 stål. Kokkekniv, santokukniv, nakirikniv og utilytykniv. Knivblad 12-21 cm, super skarpe og holdbare. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfter i ironwood. Ubrugte i gaveæske. Modelfoto, leveres uden skærebræt.
Motoren er EPA godkendt og maskinen må derfor arbejde både i Amerika/USA og i Europ Komatsu PC360 LC-10 - 36 ton - Engine EPA
BUDT 213000,- DKK
Ca. 38 stk Lagerkasser forskelliger str. og modeller nogle med låg
Arne Vodder (f. 1926, d. 2009) Sofabord med seks-benet stel af bøg. Top med buet form og kehlet kant, underliggende hylde samt sko af riopalisander. Udført 1950'erne hos snedkermester Winther for Bovirke. H. 55. L. 97. B. 76.
1 bt. Château Lafite Rothschild, Pauillac. 1. Cru Classé 2005 Owc.
Seng på 140x200 cm med et praktisk løftesystem, der gør det nemt at opbevare ting under madrassen. Sengen er betrukket med grå stof og kommer med en matchende gavl på 140x120x9,5 cm. Madrassen har pocketfjedre på 18 cm fordelt på 5 zoner, som giver optimal støtte. Topmadrassen består af 5 cm memoryskum og er behandlet med aloe vera for ekstra komfort.
William Joseph Anastasi (f. Philadelphia, USA 1933, d. 2023) “Beatrix Ost x Ludwig Kuttner”, 10.06.04. Sign. W. Anastasi. (103>TS>G55). Blyant på papir. Bladstørrelse 19×28.
BRØDKNIV, 21 cm knivblad, udført i 67 lags Damaskus stål. Super skarp og holdbar. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfte af pakkatræ. Ubrugt i gaveæske. Modelfoto
100W Kraftig LED Ufo-lampe med loft beslag til kædewire. 220V. Ubrugt.
Niels Lergaard (f. Vorup 1893, d. København 1982) Opstilling. Sign. Niels Lergaard. Olie på lærred. 55×65. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
DVR til bil mv. Optager i Full HD og tager billeder op til 12 Mp. Med indbygget batteri og lader til cigarettænder. Ubrugt