7 visninger
Lukker 05/12-2024 20:13:00
Beskrivelse:
1 bt. Château Lafite Rothschild, Pauillac. 1. Cru Classé 2005 Owc.
BUDT 3700,- DKK
Afhentes: Se auktionen (via Google Maps)
Besøg auktionen
Andre interessante genstande
Charlotte Lynggaard (f. 1966) “Blomst” diamantlås/broche af 14 kt. guld og hvidguld prydet med brillantslebet diamant på ca. 0.08 ct. Farve: H. Klarhed: VS. Vægt ca. 14,5 g. Diam. 4,3 cm. Udført hos Ole Lynggaard.
dage
timer
min
5 visninger
BUDT 0,- DKK
AFSLUTTET
Vejrstation, Rosenborg model 68600 (ubrugt) + div. figurer
6 visninger
BUDT 100,- DKK
Kan ikke bruges til transport. Kunne bruges til lager eller til læ for dyr. Taget holder vandet ude. ABC Veksellad- container - Håndlavet 24
2 visninger
BUDT 1500,- DKK
LED lyskæderne, med 30 LED pærer, 48 stk. Lyskæderne er 3,2 meter lang og til ind dørs brug. Lyskæderne skal bruge 2 x AA batterier. i original emballage. +MOMS
4 visninger
13 stk Foldeborde 180 x 75 cm, i metal og plast, med Brugsspor
BUDT 500,- DKK
3 visninger
Stjernestempler. Godt parti forsendelser med flere i pragtkvalitet, bl.a. sjælden KARTE [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
BUDT 950,- DKK
Christian V, Kongens fromhed og retfærdighed, u.år (ca. 1671), usigneret, G 205, JS 503, MEM 11.845, 50 mm, 57,2 g, let pudset - særdeles sjælden type hvor den enevældige konges retfærdighed spejles i kong Salomons dom (1. Kongebog 3:16–28)
BUDT 2900,- DKK
TopCon Hiper gps GNSS med Tesla handdator och tillbehör i plastväska.
BUDT ?,- DKK
3 stk Knivsliber , ubrugt i kasse
Den søde hund Snuffy er både modig og klog, og elsker et godt eventyr. Den er altid klar på en god skattejagt, men er også god til at passe på, og elsker at holde vagt ved sengen, når det er sengetid. Måler H: 42 cm, L: 45, B: 30 cm. Dens brune polyætylen pels er blød og behagelig at røre ved, og vil med sikkerhed holde i mange, mange år. Nypris 890,- kr. Ubrugt og i original emballage. +MOMS
1 visning
Kanion 9 kW varmepumpen leverer effektiv opvarmning, køling og varmtvandsproduktion ved hjælp af avanceret teknologi og en pålidelig Mitsubishi-kompressor. Med en COP på op til 5,08 sikrer den energieffektivitet, selv ved temperaturer ned til -25°C, og kan opvarme vand op til 60°C. Den har en 5-tommer touchskærm med WiFi-tilslutning for nem betjening via smartphone. Det kompakte og stilrene design giver lavt støjniveau (43-55 dB(A)). Energiklassificering A+++ ved 35°C og A++ ved 55°C samt el-backup for ekstra pålidelighed. Model Ecospar-M9KW-1N, se pdf for detaljerede informationer.
9 visninger
BUDT 50,- DKK