16 visninger
Lukker 21/11-2024 18:00:00
Carl Locher (f. Flensborg 1851, d. Skagen 1915) Kystparti fra Skagen med fiskere på stranden. Sign. Carl Locher. Olie på lærred. 61×91.
BUDT 23000,- DKK
Lastväxlare Scania LS141 Samlarobjekt eller reservdelsbil - Bytt till 142 blue cab hytt. Milen enligt trippmätaren stämmer ej. Miltal okänt - Bytt till 143 bromssystem - Elsystem är inte inkopplad - Stått i 4 år men startade fint direkt - Motorn går jämnt och fint. -Obesiktigad sedan 2003-08-22 Mått enligt transportstyrelsen Längd: 8700mm Bredd: 2500mm Tjänstevikt (faktisk vikt): 10420kg Max lastvikt: 13580 kg Skattevikt: 24000 kg
Flishugger, med benzinmotor, udstillings model, fremtræder ubrugt, på hjul, maks 5 cm træ, 212 cc motor
2 stk. Motionsure, blå, med skridttæller, pulsmåler mv. Ubrugte
Danmark. 1854-ca. 1994. Lagerparti i indstiksbøger i kasse med bla. rigtih mange PRAGT/LUX-stempler samt en del mindre varianter. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Ege tæppefliser - 2 kasser ReForm artw.assem. ECt350 beige af 4,608 m2. hver. Total ca. 9,2 m2. Ubrugt og restparti, i original emballage + MOMS
PEM Stor jerntønde, brugt til opbevaring. Mål ...... Brugt, fremstår med patina. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Brian James 27xtfb - Lasteevne / Capacity 2.070 kg - Maskintrai Brian James 27xtfb - Lasteevne / Capacity 2.070 kg - Maskintrailer
BUDT 15250,- DKK
Tre kinesiske tallerkener heraf en familleverte Kangxi samt to famille rose Qianlong. Diam. 28 cm. og 22 cm. (3)
10 stk trailer/støbeplader, ru-blank. Mål 1500X3000X15 mm. Ubrugt