Lukker 01/12-2024 18:24:00
Ege tæppefliser - 2 kasser ReForm artw.assem. ECt350 beige af 4,608 m2. hver. Total ca. 9,2 m2. Ubrugt og restparti, i original emballage + MOMS
1980. 27 øre Prov. Vm.III. Komplet stemplet sæt. Attest Kaiser [ 85x-89x ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Tiki-treiler Tp300-dlb - Lasteevne / Capacity 2.381 kg - Maskintrai Tiki-treiler Tp300-dlb - Lasteevne / Capacity 2.381 kg - Maskintrailer
BUDT 16250,- DKK
BATO VÆRKTØJ. Skruetrækker sæt samt 2 stk. Tangsæt.
25 stk Thermokander til KAFFE
Upright Sax Platform 10 meter Årgang : 2009 Med Lys på kurv. Max last i kurv 200 kg. Eller 2 personer + 40 kg. Drift batteri 24 volt Kan fast gøres til gulv. Udvendig kurv mål B. 150 cm L. 260 cm H. 2,2 meter. Liften virker.
Smukt 18K forgyldt klassisk halskæde
1 bt. Dmg. El puntido, Vinedo de Paganos, Rioja 2006 A (hf/in). Owc.
Laurits Tuxen (f. København 1853, d. sst. 1927) “Måneopgang set fra agterstævnen af en damper med røg fra skorstenen”. Sign. L. T. 09. Olie på lærred. 46×61.
Fin risteskovl 80 CM. Hydrema S45 fæst JST 80 cm - RS4T - S45
BUDT 5250,- DKK
TRYKLUFTSLANGE opruller, 10+1 meter. Maks. 12 bar. Ubrugt.
Varmeblæsere 2 stk ubrugte.