Lukker 21/11-2024 18:00:00
Knivslibesten. Dobbeltsidet korn 1000/6000. Ubrugt. Modelfoto
Romerske kejserdømme, Galba, 68–69, As, Rom, VESTA S C, 11,27 g, RIC 375, C 309 Ex. Professor Niels Hannestad
Kazumi Amano (f. 1927, d. 2001) “Adapter”, 1973. Sign. Kazumi Amano 20/30 med titel og datering. Mixed media multiple. 61,5×25×25.
Rolex Cellini af 18 kt. guld. Mekanisk værk med manuelt optræk. Lænke af 18 kt. guld, omkreds ca. 17,5 cm. Ø 26×29 mm. 1975 Rolex æske medfølger.
30 stk Skulder 7 PC-tasker med lommer
Fremstår med få brugsspor. Lavt kilometertal. Har et stort soveområde og god komfor Iveco Eurocargo 120
BUDT 136000,- DKK
Gucci “Bamboo Daily Top Handle” taske af gråt læder med sølvfarvede beslag, kort hank, aftagelig og justerbar skulderstrop, et rum med tre indvendige lommer og stribet stof for. H. 34 x B. 33 x D. 11 cm.
DÆK/FÆLGE. 4 stk. Hankook str. 215/65 R 16C.
PERSONBIL, PORSCHE 996 CARRERA 4. 1st Indreg: 01-06-1999. Synet: 06-12-2017. Km-tæller viser: 269035. Uden afgift. Papir / attest fra Litauen medfølger.
BUDT 28000,- DKK
Hansgrohe vandhane med sving 360 grader og quickclean, Hansgrohe M431-H120, krom. Ubrugt og er i original emballage
1 bt. Corton Grand Cru “Cuvée Baie Par Baie” Pierre-Olivier Garcia 2021 A (hf/in).
144 pakker hårnåle á 24 stk. (ubrugt)
Marius Skov (f. Skodborg 1885, d. 1964) Gadekær med svaner. Sign. M. Skov. Olie på lærred. 53×63. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.