Lukker 21/11-2024 18:30:00
Kædesav, 52cc, 3,9 kW/5,9 HK. 52 cm sværd. Inkl. Ekstra sværd og kæde. Ubrugt
Bålfad Ø 60 cm. Samt fiske og bøf vender. Ubrugt.
1 bt. Gevrey-Chambertin 1. Cru “La Combe aux Moines”, Domaine Fourrier 2007 A (hf/in).
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Bobcat E10 - Minigravemaskine / mini excavator 1 Bobcat E10 - Minigravemaskine / mini excavator 1 ton
BUDT 69000,- DKK
Står i 6740 Bramming. 3 stk. armaturer - LED. Fra Phillips. LEDINAIRE batten. Ubrugt. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Både kroghejs og wirehejs. Låger bagest. 6 meter lang. 2,35 meter bred. 0,9 meter høj. Bliver tømt før afhentning.
Jordbor 300 mm
Cartier Déclaration af 18 kt. guld og titanium, ref. 2611. Quartz værk. 2000'erne. Cartier alligatorrem med Cartier foldespænde af 18 kt. guld. Urkasse og én af guldringene er prydet med talrige brillantslebne diamanter. Ø 19×39 mm. Cartier-æske og manual medfølger. Emnet er omfattet af CITES-appendix II og kræver CITES-certifikat for at kunne blive eksporteret fra Danmark til et land uden for EU. Købere med fast bopæl uden for EU er forpligtet til at indhente denne tilladelse.
Radiator Purmo, 1 stk 50 cm høj og 50 cm bred, 2 stk 50 cm høj og 40 cm bred, enkelt med lameller, med beslag. Ubrugt
Mål: B x D: 220 x 65 cm
BUDT 425,- DKK
Poul Anker Bech (f. Taars 1942, d. 2009) Pilot. Sign. Bech. Olie på lærred. 120×138. Med kurvet venstre kant. Proveniens: Dansk privatsamling. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Lækkert topnøglesæt 172 dele, ubrugt