Lukker 21/11-2024 18:30:00
30 stk. LED lysarmaturer, 96 watt, 60 cm. Ubrugte
Ca. 97 stk Aroma Frokosttallerkener 22 x 22 cm
24 stk. store drikkeglas med pænt mønster og guldkant. Pakket i kasser af 6 stk. Ubrugt. +MOMS
Container Sidoluckor. Stora luckor frammåt. Mått (Leveransmått) Höjd: 2000mm Bredd: 2000mm Längd: 3500mm Begagnat skick så skador, repor ,bulor kan förekomma
60 stk. Artisto bird feeder
1875–1902. Tjeneste. 8 øre, 1–14.tryk. Lot PLADNINGER hvor 3–9.tryk + 11.tryk er HELT KOMPLETTE og med få mangler i de øvrige. Dog indeholder 14.tryk kun få mærker. Helt UNIKT materiale i gennemgående flot kvalitet, incl. en del striber og blokke, mange pragt/LUX-stempler osv. Ex. Lasse Nielsen [ 6,6B ] [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Piaget Armbåndsur af 18 kt. guld, ref. 8226 A6. Quartz værk. 1980'erne. Integreret Piaget lænke af 18 kt. guld, omkreds ca. 15 cm. Ø 22 mm. Piaget-æske medfølger.
BUDT 17000,- DKK
6 stk håndsyet læderfodbolde vejl. pris op til 299kr pr stk.( Modelfoto)
Tjeneste. 1920. C.I.S. Komplet sæt i pæn ubrugt kvalitet. Attest CAM. [ Tj. 1–14 ] [ * ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Dansk Vestindien. Planche med diverse ubrugte mærker. [ ** * ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×