Lukker 21/11-2024 19:10:00
3 bts. Gevrey-Chambertin 1. Cru “Les Combottes”, Domaine Georges Lignier 2019 A (hf/in). Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
BUDT 1250,- DKK
Engelsk George III chatol med vitrine overdel af mahogni. 18. årh.s slutning. H. 221. B. 115. D. 60.
Hermès Silketørklæde med motiv “Les Leopards Modernes” af Christiane Vauzelles og Françoise de La Perrière i blå, gule og beige nuancer. Ca. 88×88 cm.
- Undervogn skiftet og har kørt mindre end 700 timer. - NB ! Bemærk GPS medfølger ikke. Komatsu PC138US-10 - 14 ton - Rotortilt!
BUDT 269000,- DKK
Tjænerbakker ca. 14 stk + hvide plastbakker ca. 30 stk + askebægre ca. 90 stk. + isasietter ca. 27 stk. + 5 armet lysestage
Står i 6740 Bramming. Tanto LED SG udendørs lampe med stander/fod. Sort. Mål: H: 99 cm. B: 27,45. D: 7 cm. Ubrugt, men indeholder ikke skruer. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
Stort parti spray-plaster, Eurosirel á 40 ml. (ubrugt)
Fendt 716 Vario Power. Senest synet 25. Juni 2024. Ca. 80% dæk hele vejen rundt. Front lift. Bag lift. Hydraulisk topstang. Luft udtag til trailer. Traktor med luftbremser. Vendegear. Lav timetal: 5932 - kan skifte da traktoren bruges af og til. Står opbevaret inde i maskinhus.
PALLE med diverse spånskruer, forskellige størrelser.
Brusesæt, saniscan, 3 stk., regulærbar brusehøjde, justerbar bruseholder, krom, højde 60 cm. Ubrugt
Henry Heerup (f. København 1907, d. sst. 1993) Uden titel. Sign. Heerup 1978. Olie på krydsfinér. 41×110. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Højskab 60cm med indbygget udtræks system + indhold.
Str. (LxB): 160x90 cm.