16 visninger
Lukker 21/11-2024 18:30:00
Ringgaffelnøglesæt med 17 stk. i str. Fra 6 - 36 mm. Ubrugt
Luftrenare Pullman Ermator A4000
Galvaniseret vandingsvogn. Tank måler 1,7 x 6,4 meter. Hydrauliske bremser. ABC Vandingsvogn
BUDT 13250,- DKK
Peking tæppe, Kina. Design med central pagode, træer og blomstergrene på åben blå bund. 20. årh.s første halvdel. 344×283.
PALLE med diverse spånskruer, forskellige størrelser.
Peder Evald Madsen (PEM) skitser, 5 stk. Fra 1999 og 2000. De måler fra 10 x 15 cm til 21 x 14 cm. Signeret. Fra dødsbo - salg for advokat. MOMSFRI
BATO VÆRKTØJ, Skruetrækker/Bitsæt sæt, Topnøglesæt samt tangsæt.
Junghans Ato magnetpendel bordur af messing med glaskuppel, serienr. 523268. Tyskland. 20. årh.s. midte. H. 22. B. 22.
Stærk UTV, med differentialspær på baghjulene og elektrisk tiplad. John Deere AMT 622
BUDT 16750,- DKK
Har både pallegafler, læsseskovl og en 4 i 1 multiskovl. Volvo L20B-P - Vægt / weight 5 ton
BUDT 91500,- DKK
Balusterformet vase af porcelæn, Hetsch form, med forgyldt dekoration. Royal Copenhagen. H. 27,5 cm.