Lukker 21/11-2024 19:37:00
1 bt. Chateauneuf-du-Pape, Da Capo, Domaine de Pegau 2003 A (hf/in). Sourced from an excellent private cellar
Carl Henrik Jensen (f. Frederiksberg 1929) Komposition. Sign. på bagsiden Carl Henrik O. 64, juli 64. Olie på lærred. 56×50. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Ikon fremstillende Kristus Pantokrater. Tempera på træ. Forsænket billedflade, Kovtjeg. 19. årh. 31×27.
Fritstående skrivebord af rosentræ, front med tre skuffer, top med rødligt skind, indlagt med marquetteri med initialer og årstal 1907, beslag og kantlise af bronze. 20. årh. H. 79. L. 135. D. 85.
3 forlænger kraftkabler af 25 m i hver, med stik, 3 faser, 5G 2,5, ubrugte, MF
Fin traktor starter og kører godt. Træk på alle 4 hjul, kan slåes fra og til i førehuset, skovl B 220 cm som løfter 1600 kg. CASE IH 1056XL - 5 ton - 4 WD - Med frontlæsser og EU Hurtigskifte
29 visninger
BUDT 72000,- DKK
5 stk Make up gave sæt med 50 dele make up og spejl I hver ,ubrugt I kasse
Overgemt model, kraftig og pålidlig. Bliver startet op inden udlevering. Har aldrig kørt, men stået opvarmet. Med el star Stiga Snow Fox - Sneslynge / Snow blower
BUDT 3500,- DKK
Danmark. Pålydende parti med bl.a. 3 samlinger, årsmapper 1969–2018 og flere samlet dobbelt mv. [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
19 stk. Monday Sunday hylder (UBRUGT)
“Flora Danica” to middagstallerkner af porcelæn med gennembrudt bort, dekoreret i farver og guld med blomster. 3553. Royal Copenhagen. Diam. 25,5 cm. (2)
Står i 6230 Rødekro. Master diesel kanon. Til stik. Brugt og ok stand. Fungerer. Fra byggevirksomhed. +MOMS