Lukker 21/11-2024 19:45:00
2 bts. Taylor's Vintage Port 2009 A (hf/in). 1 bt. Taylor's Vintage Port 2016 A (hf/in). 2 bts. Taylor's Vintage Port 2018 A (hf/in). 1 bt. Graham's Vintage Port 2000 A (hf/in). 1 bt. Fonseca Vintage Port 1995 A (hf/in). Total 7 bts.
13 dunke cremesæbe + 1 kasse shampoo (ubrugt)
10 pakker med 6 forskellige puzle spil i alt 60 stk, ubrugte
ubrugt cylinder 80x50 total 900mm
5 kontor pavilloner som er sammenbygget. De kan enkeltvis transporteres på en blokvog ABC 5 Moduler
BUDT 50000,- DKK
Kinesisk kop på fod af porcelæn, dekoreret i underglasur blå med krysantemum og bladværk på kop, fod med perle ranker. Qianlong mærke og fra perioden 1736–1795. H. 13 cm.
Værktøjsvogn Bearsafe, sort, med 6 skuffer og en del værktøj. Skuffer kan aflåses med centrallås, låge med lås i siden af skabet med plads til opbevaring af spraydåser mv. store letløbende hjul. Ubrugt, Model foto.
Veteran knallert, Velux Solex (stand ukendt)
Viggo Pedersen (f. København 1854, d. Roskilde 1926) Landskab med markarbejdere. Sign. Viggo Pedersen. Olie på lærred. 36×54.
Danmark. 1972–2012. Ca. 2500 stk FDC'er hvoraf ca. 700 stk er med 4-blokke. [ ? ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×