Viggo Pedersen (f. København

Lukker 02/12-2024 19:13:00

Viggo Pedersen (f. København 1854, d. Roskilde 1926) Landskab med markarbejdere. Sign. Viggo Pedersen. Olie på lærred. 36×54.