Lukker 02/12-2024 19:13:00
Viggo Pedersen (f. København 1854, d. Roskilde 1926) Landskab med markarbejdere. Sign. Viggo Pedersen. Olie på lærred. 36×54.
Bilen er i funktions dygtig stand. Førerhus type: Højt førerhus tag med 900 mm gulvhøjde 2 trin og City glas fordør. Aksel konfiguration: 6 x 2 med styrende 3. aksel 3.900 mm akselafstand med nieling på forakslen Gearkasse: Allison automatgear. Opbygning: JOAB 3-kammer med Banke E-PTO på 40 kW Mercedes Econic 2630 (L 6x2/4) - 3 kammer / 3 Chambers
BUDT 80500,- DKK
VAREBIL, FIAT DUCATO 33 LADVOGN 2,3 JTD. 1st. Indreg: 22-01-2008. Synet: 07-10-2022. Km-tæller viser: 167444.
Ca. 38 stk Lagerkasser forskelliger str. og modeller nogle med låg
Finn Pedersen (f. Klemensker 1944, d. 2014) “Vision Nocturn”. Sign. Finn Pedersen XI/VII 72. Olie på papir. Bladstørrelse 39×28. Dette emne er belagt med kunstnerafgift. Kunstnerafgift til VISDA Ifølge gældende dansk lovgivning om ophavsret skal der opkræves kunstnerafgift (følgeretsvederlag) for værker af nyere danske og visse udenlandske kunstnere, som enten er nulevende eller som døde inden for de seneste 70 år.
Parti lys udstyr, ubrugt
96 stk Glasstager Fyrfad 5 cm
144 stk. LED lys-blomster (ubrugt)
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Honda VRF 800 Indsprøjtn Honda VRF 800 Indsprøjtning
Køkkenknivsæt udført i 67 lags Japansk Damaskus stål samt magnetisk knivholder. Kokkekniv, 2 stk. Santokukniv samt utilitykniv. Knivblad 13-21 cm, super skarpe og holdbare. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfter i rosentræ. Ubrugte i gaveæsker. Modelfoto
2 stk. 72 watt LED lygter til bil eller maskine. Hver med 24 stk. 3 watt Philips LED chip. 10 - 48 volt. Ubrugte
To delt “Fusion” diamantring af henholdsvis 18 kt. rosaguld og hvidguld hver prydet med talrige brillantslebne diamanter. Georg Jensen. Str. 54/55. (2) Æske medfølger.
BLUETOOTH UR/mobiltelefon m/SIM-kortlæser, guldfarvet, touchskærm, håndfri funktion, SMS, telefonbog, skridttæller etc. Ubrugt.