Lukker 21/11-2024 18:30:00
Vildtkamera med 2" farveskærm. 2.7K Video eller billeder op til 58 mp. Med IR dioder til natoptagelse samt bevægelsessensor. Bruger SD-kort og AA-batterier, eller USB-strøm. Ubrugt
Woods PRD 7200
BUDT 10500,- DKK
Ubekendt kunstner Skulptur af stentøj i form af rytter til hest, delvist dekoreret med okseblodsglasur. Sign. monogram. Udført og stemplet hos Bing & Grøndahl. H. 45. L. 57. Proveniens: Hidrørende har ifølge oplysninger fra nuværende sælger tilhørt Tage Vanggaard.
Stor + Lille Båndstrammervogn, der medf. Spænde håntag til den lille
2 Avfuktare El-björn OBM-Gruppen Mud 900 Torkfläkt El-Björn TF18EL
Pladebukker, manuel, 100 cm, MF
Kæmpe knivsæt. 8 stk. knive udført i 67 lags Japansk Damaskus stål, dertil strygestål med diamantbelægning samt knivholder i akacietræ. Super skarpe og holdbare knive. Hårdhed 60-62 HRC. Skæfter i rosentræ. Ubrugte i gaveæske. Modelfoto.
17 visninger
Se flere billeder og informationer - samt andre auktioner hos www.fymasauctions.dk Husqvarna R216 Husqvarna R216AWD
BUDT 16000,- DKK
Kina. 1973. Ballet. Komplet sæt i postfrisk kvalitet. [ Mi 1144–47 ] [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×
Parti bakker og tappe
Kummefryser, trænger til rengøring med ellers i fin stand.
Diamantvedhæng af 18 kt. guld prydet med talrige brillantslebne diamanter på i alt ca. 0.66 ct. Farve: H. Klarhed: SI1. B. 5–11 mm. L. 2,7 cm. Smykkecertifikat fra Carat medfølger. 2017.
Stiksav med 2 stk. 24V, 3Ah batterier samt oplader. Ubrugt i plastkuffert