Stor + Lille Båndstrammervogn, der medf. Spænde håntag til den lille
A Lingbi scholar's rock on a hardwood stand. 20th century. H. 17/21 cm.
Nylig godkjent sakkyndig kontroll
Victor Qvistorff (f. Aarhus 1882, d. København 1953) Marine med et dampskib på havet. Sign. V. Qvistorff 1940. Olie på plade. 29×41.
BUDT 1900,- DKK
ALU FÆLGE / VINTERDÆK. 4 stk. Autec fælge / Goodyear dæk str. 215/55 R 18. ET49.
Frans Schwartz (f. København 1850, d. sst. 1917) Almueinteriør med kvinde ved en spinderok. Sign. monogram 1886. Olie på lærred. 27×20,5.
Vertikalskærer med opsamler/kost Imants V 170 + VV170 - Vertikalskærer med opsamler/kost
BUDT 3500,- DKK
Patek Philippe Calatrava af 18 kt. guld, ref. 3536. Mekanisk værk med manuelt optræk, kaliber 23–300. 1960'erne. Læderrem med C-type spænde af guldbelagt stål. Ø 32 mm. Værknr. 1142915. Kassenr. 432209.
gevindværktøj
1 motor 230V
Dansk Legion Feltpost. Originalt hæfte med 2 komplette postfriske sæt. Sjældent [ ** ] ** Postfrisk * Ubrugt, med gummi (*) Ubrugt, uden gummi ? Brevstykke ? Stemplet ? Forsendelse ×