Lukker 22/11-2024 08:02:00
Str. (LxB): 160x90 cm.
Afhentes: Søndre Allé 2 DK-4600 Køge (via Google Maps)
Færøerne, 10 kr 1940, Hilbert, Sieg 17, Pick 11s, SPECIMEN OF NO VALUE. To makuleringshuller
AC-Delco kraftig slagnøgle med digital moment tilspænding, vinkelsliber, batteri 4 ah og lader.
Novatar KT 5000 læsser M. 3 Punktophæng. Traktor liftophængt / Frontlift ophængt læsser. Læsser sælges incl. halmspyd og Storsække krog. Årgang 2023 EURO redskabs kobling.
Stor kinesisk stand af huanghuali og andre træsorter, arkaisk stil, H. 10 cm L/B. 32 cm samt to runde huanghuali stande Diam. 11 og 8 cm. 18/19. årh. (3) Proveniens: Dansk privatsamling
BUDT 16500,- DKK
Burberry Tote taske af beige ternet coated kanvas med mørkebrune læderbesætninger, gyldne beslag, to hanke, et rum med magnetlukning, tre indvendige lommer og sort stof for. H. 23 x B. 42 x D. 14 cm.
Kinesisk miniature huanghuali stand med dream-marble plade, 19. årh. H. 7 cm L/B. 12 cm.
Poul Henningsen (f. Ordrup 1894, d. Hillerød 1967) “Koglen”. Pendel med lameller af kobber. Udført hos Louis Poulsen. Diam. 60. Dette emne handles i fuldmoms Fuldmoms På dette emne beregnes moms på 25% af både hammerslag og salær
17 visninger
33 dunke algefjerner, Sæbefabrikken á 5 kg. (ubrugt)
Cafeborde ø 80cm. H.110cm. 10 stk i vogn
14 stk. div. Vægure